RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwaj bezdomni zginęli w pożarze w Lubinie

Publikacja: Czwartek, 16 lutego (07:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj bezdomni zginęli w pożarze, który w nocy wybuchł w Lubinie na Dolnym Śląsku, w zajmowanym przez nich - podziemnym węźle ciepłowniczym.

O dymie wydobywającym się z włazów prowadzących do tunelu, powiadomiła policję jedna z towarzyszek bezdomnych. Na miejsce przyjechała straż oraz policja. Służbom tym nie udało się jednak uratować nielegalnych lokatorów węzła.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi lubińska policja pod nadzorem prokuratury.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: