Dwa tramwaje zderzyły się w Warszawie
Autor:
Redaktor Poboczem
Publikacja: Sobota, 2 czerwca (20:45)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Do zderzenia dwóch tramwajów doszło w Warszawie na Rondzie de Gaulle'a. Na razie wiadomo o pięciu osobach rannych, policja ustala szczegóły wypadku - poinformował oficer dyżurny stołecznej drogówki.
Najprawdopodobniej kierowca jednego z tramwajów nie wyhamował na tyle wcześnie, aby można było zatrzymać pojazd w odpowiednim odstępie od drugiego tramwaju - powiedział RMF FM Mariusz Sokołowski ze stołecznej policji.
Ruch wokół miejsca wypadku został już udrożniony.