RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwa razy oblał egzamin, ale wciąż rządzi w GDDKiA

Publikacja: Wtorek, 30 czerwca (06:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od ponad roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie ma dyrektora. Pełniący obowiązki szef Lech Witecki dwukrotnie oblał egzamin. Do trzech razy sztuka? - pyta "Nasz Dziennik".

Sytuacja jest patologiczna. Bo albo ktoś spełnia kryteria i zostaje powołany na stanowisko dyrektora, albo nie - kwituje Andrzej Adamczyk, poseł PiS. Sytuacją w GDDKiA zachwycone nie jest także PSL. Politycy tej partii nie kryją, że całe zamieszanie jest wstydliwe.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: GDDKiA

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: