RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwa kilogramy kokainy przechwyciła policja

Publikacja: Piątek, 7 marca (09:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stołeczna policja przejęła 2 kilogramy kokainy - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Podczas akcji w Górze Kalwarii zatrzymano trzy osoby. Według naszych informacji, kokainę odnaleziono przypadkowo. Trwa ustalanie, czy zatrzymane osoby są handlarzami i skąd pochodzi narkotyk.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: