RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Durlik i dr G. znów będą pracować razem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Doktor Marek Durlik, były dyrektor szpitala MSWiA w Warszawie, od 1 października będzie pracował w prywatnym szpitalu w Krakowie - dowiedział się reporter RMF FM Marek Balawajder. W tej samej placówce zatrudniony jest już doktor Mirosław G., kardiochirurg oskarżony o branie łapówek.

Marek Durlik odszedł w 2007 r. z warszawskiego szpitala MSWiA tuż po aresztowaniu Mirosława G. Teraz będzie pracował w szpitalu św. Rafała jako dyrektor do spraw medycznych. Doktor Mirosław G. odpowiada za stworzenie oddziału kardiochirurgicznego w tej placówce.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital MSWiA

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: