RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Drzewka marzeń w Warszawie

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od kilku dni warszawiacy mogą wieszać karteczki ze swoimi marzeniami na drzewkach życzeń. „Wish Trees” to pomysł Yoko Ono, która w tym tygodniu odwiedziła stolicę. Dwa drzewka ustawiono w Centrum Sztuki Współczesnej, a jedno w centrum handlowym.

Mimo że drzewka stoją zaledwie od kilku dni, już są obsypane najróżniejszymi marzeniami spisanymi na białych karteczkach. Niektóre są bardzo prozaiczne, jak to napisane przez samą Yoko Ono: "Chciałabym, żeby nie padał deszcz".

Za nieco ponad miesiąc drzewka trafią do Wieży Pokoju na Islandii, która została utworzona przez Yoko Ono dla Johna Lennona.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: