RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dróżnik pił podczas pracy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad półtora promila alkoholu we krwi mieli dróżnik i zawiadowca pilnujący przejazdu kolejowego na warszawskich Wyczółkach . Zatrzymani mężczyźni zostali nakryci na piciu alkoholu w trakcie służby.

Panowie bawili się tak dobrze, że zamknęli szlaban na kilkadziesiąt minut. Otworzyli go wtedy, gdy do przejazdu zbliżał się rozpędzony pociąg towarowy. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Mężczyznom grozi do ośmiu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: alkohol

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: