RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dowódca GROM-u złożył dymisję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tadeusz Sapieżyński, dowódca jednostki specjalnej GROM, odchodzi ze stanowiska. Powodem rezygnacji mają być względy osobiste.

Płk Sapieżyński miał już wymaganą wysługę lat do przejścia na emeryturę.

Nie ma potwierdzenia, że wniosek o zwolnienie ze służby został przyjęty przez resort obrony. Nie wiadomo także, kto miałby być zastępcą Sapieżyńskiego.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: