Co chwilę mamy sytuację pękniętej rury, przeciekającego dachu. Łatamy to wszystko na bieżąco. Stajemy przed widmem zagrożenia technicznego, które uniemożliwi działanie - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Maciejem Stopczykiem, profesor Mariusz Zimmerman. Zamknięcia szpitala boją się też pacjentki:
Dolny Śląsk zostanie bez kliniki ginekologicznej?
Wrocławskiej klinice położnictwa i ginekologii - jednej z najlepszych na Dolnym Śląsku - grozi zamknięcie. Budynek, w którym się znajduje, jest w katastrofalnym stanie. W tym roku szpital miał się przenieść do nowej siedziby, ale zabrakło 200 mln zł na skończenie prac budowlanych. Ministerstwo Zdrowia obiecało pieniądze, póki co jednak nikt ich nie widział.
Tagi:
likwidacja