RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: Wypadek w zakładach Volkswagena

Autor: Publikacja: Czwartek, 20 marca (21:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

11 pracowników zakładów Volkswagena w Polkowicach trafiło do szpitala w Lubinie – informuje reporter RMF FM Maciej Stopczyk. U mężczyzn wystąpiły objawy zatrucia lakierem do utwardzania podłoża.

Pracownicy zostali już przebadani. Ich stan jest stabilny. Lekarze podjęli decyzję o pozostawieniu ich w szpitalu do piątku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: