RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: Nastolatek postrzelił się z wiatrówki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

15-latek z Lubania na Dolnym Śląsku przypadkowo postrzelił się z wiatrówki. Jego życiu na szczęście nic nie zagraża. Chłopak leży w szpitalu w Legnicy.

Według ustaleń policji nastolatek zszedł do garażu i zaczął bawić się bronią. Wiatrówka w pewnym momencie wypadła mu z ręki. Kiedy próbował ją chwycić, broń wypaliła.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: