RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolnośląskie: Zginęli w płonącym aucie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zginęły w zderzeniu samochodu osobowego i busa w Osieku koło Oławy na Dolnym Śląsku. Samochody zapaliły się. Pasażerów auta osobowego nie udało się uratować, ciężko ranny kierowca busa został przewieziony do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: