RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Doktor Garlicki wraca do pracy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kardiochirurg Mirosław Garlicki wraca dziś do pracy. Będzie szefem oddziału w prywatnym Szpitalu św. Rafała w Krakowie, informuje "Gazeta Wyborcza".

Garlicki ma przyciągnąć do szpitala kolejnych specjalistów. Wiadomo już, że na konsultacje do Polski będą przyjeżdżać z USA znani lekarze o polskich korzeniach. Pracy u Garlickiego szukają też polscy lekarze. O współpracę z nim zabiega nawet publiczny Szpital Praski w Warszawie.

Prokuratura wycofała się ze stawianego Garlickiemu zarzutu zabójstwa pacjenta. Nadal jednak toczy się śledztwo, w którym postawiono mu m.in. 46 zarzutów przyjmowania łapówek od pacjentów i mobbingu personelu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: