RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dobrowolnie poddał się drugiej karze

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złapany w Japonii przemytnik narkotyków poddał się drugiej karze w Polsce. Za przemyt ze Szwajcarii ponad 4,5 kilograma haszyszu spędził w japońskim więzieniu 4 lata. Teraz stanął przed polskim sądem, ponieważ nie mamy podpisanej z Japonią umowy znoszącej zasadę podwójnej karalności. Sam zaproponował sobie karę 3 lat i 9 miesięcy więzienia. Sąd się na to zgodził.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: