Górale nie wierzą jednak, że to początek prawdziwej zimy. Pokurzy trochę i przestanie - mówią reporterowi RMF FM Maciejowi Pałahickiemu. Wszak – jak zaznaczają - zostaje trzeci śnieg, a ten jest dopiero drugi.
Jednak na wszelki wypadek przygotowali się już do zimy. O swej zapobiegliwości mówią naszemu dziennikarzowi:
Na razie turystów pod Tatrami mało, ale zima i śnieg mogą to szybko zmienić.