Procedura jest definitywnie zakończona – poinformował sędzia Wojciech Dziuban. Skazani mogą złożyć prośbę o ułaskawienie dopiero po upływie roku.
Przypomnijmy. Z trójki skazanych ws. starachowickiego przecieku tylko były wiceminister Zbigniew Sobotka uniknął kary wiezienia - w grudniu został ułaskawiony przez ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.