RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dlaczego chciały się zabić?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś policja przesłucha kolegów dwóch nastolatek ze Szczecina, które cztery dni temu próbowały popełnić samobójstwo - informuje szczeciński reporter RMF FM. Dziewczyny wyskoczyły z piątego piętra budynku w centrum miasta; w ciężkim stanie leżą w szpitalu.

Jednym z prawdopodobnych powodów tak dramatycznej decyzji dziewczyn miały być problemy miłosne. Jedna z nastolatek zostawiła bowiem list pożegnalny. Z jego fragmentu – jak ustalił nasz reporter - wynika, że dziewczyny zakochały się w tym samym koledze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: