Wśród wykonawców, oprócz zespołu Poparzeni Kawa Trzy, można było usłyszeć i zobaczyć uznanych artystów czołowych filharmonii z kraju, a także dzieci ze szkół z całej Polski. Około tysiącosobową orkiestrą dyrygował szef WOŚP Jurek Owsiak.
Akcja #SERCE jest już obecna na portalu zrzutka.pl. Artyści chcą w ten sposób zebrać pieniądze na interwencyjny fundusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przekaże zgromadzone środki na pomoc lekarzom i personelowi medycznemu ratującemu ludzkie życie podczas pandemii koronawirusa w Polsce.