Luty jest najlepszym okresem na rozpoczęcie odchudzania - przekonuje lekarz dietetyk Anna Majka. Po pierwsze najbardziej kaloryczne okazje do podjadania już za nami: święta Bożego Narodzenia, Dzień Babci i Dziadka. Poza tym, daleko jeszcze do kolejnych - czyli Wielkanocy i weekendu majowego. W związku z tym mamy trochę czasu, żeby o siebie zadbać. Groźny jest jeszcze tłusty czwartek... Ale to tylko jeden dzień :)
Przeczytaj rozmowę z dietetyczką Anną Majką