RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Desperat w gminnym urzędzie

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Desperat w Urzędzie Gminy w Ślemieniu na Podbeskidziu. Mężczyzna oblał się benzyną i grozil samospaleniem. Uwięził też dwie kobiety. Wszystkich pracowników ewakuowano. Po blisko dwóch godzinach policjanci obezwładnili napastnika.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: