RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Derby bez kibiców

Autor: Publikacja: Piątek, 21 marca (18:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląskie derby bez kibiców. Po konsultacji z policją wojewoda śląski postanowił, że mecz Polonia Bytom - Górnik Zabrze odbędzie się bez publiczności. Niezadowoleni kibice protestowali dziś przed bytomskim urzędem miejskim, a część z nich zablokowała także główną ulicę w mieście.

Tagi: kibice

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: