RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Debiut reżyserski Andrzeja Seweryna

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Jeżeli film może spowodować jakąś dyskusję, dialog poważny, publiczny to bardzo dobrze</i> - tak o swoim debiucie reżyserskim, filmie "Kto nigdy nie żył" opowiada aktor Andrzej Seweryn.

Film Seweryna z Michałem Żebrowskim w roli głównej to opowieść o księdzu chorym na AIDS. Obraz może wywołać burzę polemik i kontrowersji. Jeżli film wywołuje zwykle emocjonalne, a w każdym razie zaangażowane reakcje to bardzo dobrze. Ja bym się tego nie bał - dodaje reżyser.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: