RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dębica: Pożar w fabryce opon

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pożar w zakładach produkcji opon w Dębicy w woj. podkarpackim. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, płoną dwa potężne miksery do mieszania gumy, z której robi się opony. 4 osoby zostały ranne – ich życiu na szczęście nie grozi niebezpieczeństwo.

Pożar wybuchł na wydziale starej walcowni. Na miejscu jest już ponad 50 strażaków, którzy próbują opanować ogień.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: