Podczas spotkania eksperci opowiadali, jak obecnie wygląda sytuacja w branży medycznej. Rozmawialiśmy o tym, jak pandemia wpłynie na przyszłość medycyny - przedstawimy prognozy dla szpitali i przychodni.
W debacie wzięli udział:
- dr n. med. Joanna Heyman-Salvade - polska kardiolożka pracująca we Włoszech
- prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong - Warszawski Uniwersytet Medyczny
- dr n. med. Jerzy Friediger - Dyrektor Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie
- prof. dr hab. med. Tomasz Grodzicki - Prorektor ds. Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński
Dyskusję moderował Dyrektor Informacji RMF FM Marek Balawajder.