RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dealerzy narkotyków za kratkami

Publikacja: Środa, 18 stycznia (10:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Częstochowska policja rozbiła działająca w tym mieście narkotykową grupę - dowiedział się reporter RMF Marcin Buczek. Aresztowano sześć osób.

Policjanci przejęli ponad 8 tys. narkotykowych działek, a także sprzęt do pakowania narkotyków i profesjonalną wagę elektroniczną.

Narkotykowa grupa działała w Częstochowie co najmniej od pół roku. W tym czasie dealerzy sprzedali kilka kilogramów amfetaminy i marihuany, a także tysiące tabletek ekstazy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: