RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

David Beckham ma astmę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>David Beckham cierpi na niegroźną odmianę astmy</i> - poinformował rzecznik prasowy piłkarza Simon Oliveira. <i>David problemy z tą chorobą ma od dzieciństwa, ale nigdy nie miała ona wpływu na jego dyspozycję</i> - zaznaczył.

Angielski pomocnik został sfotografowany z inhalatorem medycznym w ręku podczas przegranego przez jego zespół finału amerykańskiej ligi piłki nożnej MLS. Beckham nigdy nie mówił o tym publicznie, ale być może ta informacja da inspirację innym chorym - stwierdził Oliveira.

Terminarz Anglika i jego kolegów z drużyny był ostatnio napięty. Drużyna Galaxy w ciągu dwóch tygodni dwukrotnie musiała rozegrać mecze z dogrywką. W finale rozgrywek MLS Beckham wystąpił dzięki zastrzykowi przeciwbólowemu. Jego drużyna ostatecznie przegrała po konkursie rzutów karnych. Tytuł mistrzowski zdobył zespół Real Salt Lake City.

(ASInfo)

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: