Pracownik sklepu tłumaczy w rozmowie z reporterem RMF FM Wojciechem Jankowskim, że w regulaminie znajduje się odpowiedni zapis. Twierdzi ponadto, że dopłacać trzeba w przypadku towarów dużych - np. telewizorów z ekranem ponad 37-calowym. To koszt transportu od producenta. Klienci mają jednak żal, że nie zostali o tym poinformowani:
Pan Robert, z którym rozmawiał nasz reporter, zrezygnował z odbioru telewizora, skarżąc się, że został wprowadzony w błąd.