RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Darmowe okazało się płatne

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Słuchacze RMF FM skarżą się na gdański sklep internetowy, który handluje sprzętem elektronicznym. Muszą dopłacać sto złotych przy osobistym odbiorze towaru.

Pracownik sklepu tłumaczy w rozmowie z reporterem RMF FM Wojciechem Jankowskim, że w regulaminie znajduje się odpowiedni zapis. Twierdzi ponadto, że dopłacać trzeba w przypadku towarów dużych - np. telewizorów z ekranem ponad 37-calowym. To koszt transportu od producenta. Klienci mają jednak żal, że nie zostali o tym poinformowani:

Pan Robert, z którym rozmawiał nasz reporter, zrezygnował z odbioru telewizora, skarżąc się, że został wprowadzony w błąd.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: