Czy wybory samorządowe należy powtórzyć?
Skala problemów wokół wyborów samorządowych osiągnęła chyba punkt krytyczny. Choć mija trzecia doba po wyborach, to wciąż nie mamy pełnych, oficjalnych wyników. Przez cały czas natomiast spływają do nas informacje o nadużyciach, niespotykanej dotąd liczbie nieważnych głosów. Do tego dochodzą informacje o ataku hakerów na strony Państwowej Komisji Wyborczej. Czy w związku z tym - Waszym zdaniem - należy powtórzyć wybory samorządowe? Czy opublikowanie wyników - w takich takich okolicznościach - będzie wiarygodne? Weźcie udział w naszej sondzie. Czekamy także na Wasze komentarze!