RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czy Belgowie boją się biało-czerwonych?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Za miesiąc polscy piłkarze spotkają się w piłkarskim pojedynku z Belgią w eliminacjach do mistrzostw Europy. Czy wczorajsza wygrana Polski z Portugalią spowodowała, że Belgowie boją się nas bardziej?

Okazuje się jednak, że Belgowie nie boją się i są w bojowym nastroju, chociaż do niedawna nie mieli się czym chwalić. Skrzydeł dodało im wczorajsze zwycięstwo w meczu z Azerbejdżanem. Komentatorzy mają teraz nadzieję, że belgijskim „Czerwonym Diabłom” wystarczy zwycięskiego ducha w spotkaniu z Polską, która była już pod murem, ale jak wszyscy w Belgii przyznają, odbiła się od dna pokonując w pięknym stylu Portugalię.

Jak widać obie ekipy, polska i belgijska będą chciały teraz udowodnić, że rozpoczęły zwycięski marsz.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: