RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czterech oszustów w rękach CBŚ

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cztery osoby: pracownika banku, agenta firmy ubezpieczeniowej, właściciela autokomisu i importera samochodów, zatrzymali policjanci CBŚ w Wielkopolsce. Mężczyźni wyłudzili ponad 200 tysięcy złotych.

To kolejne zatrzymania w sprawie oszustw w Wielkopolsce. Do tej pory zarzuty usłyszało 30 osób. Oszuści wyłudzili łącznie cztery miliony złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: zatrzymanie

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: