Woda wylała się na ulicę, na szczęście tylko na zamkniętym odcinku drogi. Trwa tam bowiem naprawa jezdni po poprzednim uszkodzeniu. Doszło do niego ponad dwa tygodnie temu.
Wtedy również pękła główna magistrala wodociągowa i przez dwie godziny w całym Wrocławiu nie było wody. Usuwanie skutków tamtej awarii trwało aż trzy dni.