RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Część Wrocławia do południa bez wody

Publikacja: Wtorek, 29 maja (09:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krany w większości wrocławskich mieszkań są suche – to wina kolejnej awarii magistrali wodociągowej. Według wstępnych szacunków do południa woda powinna wrócić.

Woda wylała się na ulicę, na szczęście tylko na zamkniętym odcinku drogi. Trwa tam bowiem naprawa jezdni po poprzednim uszkodzeniu. Doszło do niego ponad dwa tygodnie temu.

Wtedy również pękła główna magistrala wodociągowa i przez dwie godziny w całym Wrocławiu nie było wody. Usuwanie skutków tamtej awarii trwało aż trzy dni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: