RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czarny dzień na śląskich drogach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 września, to według statystyk śląskiej policji najbardziej niebezpieczny dzień w roku. Tylko w ciągu pięciu ostatnich lat na drogach regionu w tym dniu zginęło 15 osób. Stąd pomysł, żeby właśnie 20 września obchodzić Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach z tej okazji można było przejechać plac manewrowy, przyjrzeć się działaniom strażaków i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach.

Tagi: policja drogi

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: