RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Co Bush planuje ws. Iraku?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pojutrze prezydent George Bush ma w specjalnym przemówieniu do Amerykanów przedstawić plan nowej strategii wojsk USA w Iraku i w globalnej wojnie z terroryzmem - informuje Biały Dom.

Prezydent USA w swoim przemówieniu prawdopodobnie poinformuje o zwiększeniu liczby amerykańskich żołnierzy w Iraku o 20 tys.

Nowa strategia Busha już spotkała się ze sprzeciwem ze strony Demokratów.

Przez cztery lata wojny w Iraku zginęło ponad 3 tysiące żołnierzy USA.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: