RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cincinnati: Agnieszka Radwańska zagra z Sugiyamą

Publikacja: Niedziela, 9 sierpnia (14:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska zmierzy się z Japonką Ai Sugiyamą w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour na twardych kortach w Cincinnati. Będzie to trzeci pojedynek tych tenisistek, a drugi w ciągu kilku dni.

W ubiegłym tygodniu trafiły na siebie w drugiej rundzie turnieju w Los Angeles, a Polka wygrała 6:2, 6:1. Pierwszy raz obie zawodniczki spotkały się w sierpniu 2007 r. w pierwszej rundzie w New Haven, gdzie Radwańska okazała się lepsza w trzech setach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: tenis WTA

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: