RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciężki stan nastolatek-samobójczyń

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stan dwóch 16-latek, które w nocy próbowały popełnić samobójstwo jest ciężki. Obie mają liczne złamania. Policja cały czas sprawdza, dlaczego gimnazjalistki chciały odebrać sobie życie.

Będą sprawdzane wszystkie elementy, jak również trzeźwość czy stan w jakim były te nastolatki przed tym desperackim krokiem. Próbujemy odtworzyć te ostatnie chwile przed skokiem - mówi Zenon Butkowski z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Nastolatki w nocy skoczyły z 5 piętra budynku w centrum miasta. Jedna z nich zostawiła list pożegnalny. Policja nie ujawnia jego treści. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Pawła Żuchowskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: