RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciała dwóch chłopców nad brzegiem Wisły

Publikacja: Poniedziałek, 30 kwietnia (06:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciała dwóch chłopców w wieku 12 i 13 lat znaleziono w niedzielę wieczorem nad brzegiem Wisły w miejscowości Nebrowo Wielkie koło Kwidzyna w województwie pomorskim.

Ciała chłopców leżały obok metrowej skarpy i były przysypane około 40-centymetrową warstwą piasku - poinformował oficer dyżurny pomorskiej straży pożarnej Jan Socha.

Chłopcy kopali naprzeciwko siebie tunel z piasku. Najprawdopodobniej w pewnym momencie piasek się obsypał, przygniótł ich i chłopcy udusili się - mówi RMF FM Agnieszka Stefańska z komendy powiatowej policji w Kwidzynie.

Leżeli obok siebie, jakby ich ktoś poukładał - mówi jedna z mieszkanek Nebrowa Wielkiego. Świadków tragedii wysłuchał reporter RMF FM Wojciech Jankowski. Posłuchaj:

Jeszcze dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok nastolatków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: