Pracownicy stacji morskiej na Helu podkreślają, ze wieloryb przemieszcza się bardzo szybko. Po południu wypłynęli na półwysep, aby czekać na niego na wschodniej trasie jego wędrówki.
Jednocześnie szukamy turystów, którzy zrobili mu zdjęcia w Kuźnicy - apeluje dr Krzysztof Skóra, szef stacji morskiej UG w Helu. Zdjęcia wysyłajcie na internet@rmf.fm, a o wyprawie w poszukiwaniu Humbaka słuchajcie w Faktach RMF FM.