RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chuligani obrzucali rowerzystów kapustą

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Owocowo-warzywny terror na Podbeskidziu. Trzej rowerzyści w różnych częściach miasta zostali obrzuceni kapustą, jabłkami i czereśniami. To może brzmi śmiesznie, ale jeden trafił do szpitala.

Policja szuka sprawców ataków, którzy jeżdżą zielonym samochodem osobowym. Auto ma szyberdach przez który pasażer auta wychylił się i rzucił kapustą w jadącego szybko rowerzystę. Mężczyzna przewrócił się, uderzył głową o beton, stracił przytomność i z poważną raną głowy trafił do szpitala. Dwójkę innych rowerzystów w podobny sposób atakowano jabłkami i czereśniami, ale im na szczęście nic się nie stało.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: