Część z tego, co dostawaliśmy w wiadomościach od Was, opublikowaliśmy na stronie internetowej. Szczerze żałujemy, że nie udało nam się zamieścić wszystkich haseł i wierszyków - bo każdy z nich był ciekawy i inspirujący.
Za udział w zabawie serdecznie dziękujemy wszystkim - jesteśmy pełni podziwu dla Waszej inwencji!
Po burzliwych obradach redakcja postanowiła nagrodzić trzy spośród wszystkich nadesłanych propozycji. Oto zwycięskie zgłoszenia:
Wiersz Pana Tomasza:
Choć na dworze deszcz i plucha
Choć w portfelu jest posucha
Choć samochód znów się psuje
Zawsze Polsce kibicuję.
Dziś okazja się nadarza
Aby w roli gospodarza
Był szczęśliwy dla nas los
I Anglikom utrzeć nos!
Siądźmy więc przy odbiornikach
W pubach, domach, na trawnikach
Naszym orłom kibicujmy
Swoich gardeł nie żałujmy.
Hasło Pani Ani:
Ani Batman, ani Jaś Fasola
Tylko Robert Lewandowski strzeli dzisiaj gola!
Rymowanka Pana Michała:
Choć na papierze
Jak się wydaje
Mało kto szanse
Dzisiaj nam daje...
Lecz to jest właśnie
Piękno futbolu
Krzyknie Szpakowski
Po naszym trzecim golu!!!
Już w środę skontaktujemy się z laureatami naszej zabawy. Dowiecie się, jak odebrać piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego.