Ostatniej nocy w stanie Uttar Pradesz zmarło z wychłodzenia kolejnych dziewięć osób. Większość ze 101 ofiar z tego stanu to bezdomni, śpiący na ulicach i w parkach, których jedynym okryciem przed chłodem są plastikowe płachty i worki jutowe.
Meteorolodzy pocieszają, że temperatura w północnych Indiach zacznie powoli rosnąć już tej doby.