RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chcieli pomóc szczęściu... kradnąc lottomat

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie szczęściło im się w losowaniach, więc wzięli sprawy w swoje ręce. Wałbrzyska policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat, którzy włamali się do punktu totalizatora. Ich łupem padł między innymi lottomat. Do rabunku doszło poprzedniej nocy.

W ręce złodziei wpadły oprócz lottomatu również kalkulatory i materiały reklamowe - relacjonuje Magdalena Krauze z wojewódzkiej policji:

Policjanci, przeszukując okolicę, zauważyli rabusi w pobliskiej bramie, gdy beztrosko przeglądali skradzione materiały reklamowe. Obu zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: