RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chciał się zabić, wysadzając dom w powietrze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wybuch w domu jednorodzinnym na przedmieściach Bielska-Białej. Eksplozję spowodował mieszkaniec domu. 74-latek chciał w ten sposób popełnić samobójstwo.

Mężczyzna ciężko poparzony został przewieziony do szpitala. Aktualnie trwa dogaszanie piętra budynku - relacjonuje Elwira Jurasz, rzecznik bielskiej policji:

Poza niedoszłym samobójcą nikt nie ucierpiał w wyniku eksplozji. Mieszkańcy okolicznych domów zostali ewakuowani. Ekspert budowlany oceni teraz, czy uszkodzony budynek nadaje się jeszcze do zamieszkania.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: