RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Centrum Bytomia już odblokowane, kibice pikietują urząd miasta

Publikacja: Piątek, 21 marca (12:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po kilkudziesięciu minutach protestu kibice Polonii Bytom zeszli z ulicy prowadzącej w stronę Wrocławia - informuje reporter RMF FM Marcin Buczek. Nadal pikietują urząd miasta. Kibice chcą obejrzeć jutrzejszy mecz z Górnikiem Zabrze. Nie zgadzają się na to wojewoda śląski i policja. Ich zdaniem stadion nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: