RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ rozbiło gang handlarzy narkotyków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

10 członków gangu narkotykowego zatrzymało Centralne Biuro Śledcze w Poznaniu, Warszawie i Opolu. Dzięki rozbiciu grupy przerwany został kanał przemytniczy do Szwecji i Irlandii. Zatrzymanym grozi kara do 15 lat więzienia.

Policja zwalcza tę szajkę już od prawie dwóch lat. W sumie zatrzymano 45 osób. Gang rozprowadził prawie 50 kilogramów marihuany, 26 kilogramów amfetaminy i 8 tysięcy tabletek ekstazy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: