RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ przejęło kokainę. Dwie osoby zatrzymane

Publikacja: Środa, 11 marca (10:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy i pół kilograma kokainy przejęło Centralne Biuro Śledcze w Skwierzynie w Lubuskiem. Czarnorynkowa wartość narkotyków to ponad 800 milionów złotych. Zatrzymano też dwóch kurierów. Policjanci z CBŚ już wcześniej ustalili, że w aucie, którym jechali mogą być przewożone narkotyki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: zatrzymanie

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: