RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBA w kopalni „Budryk”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało pięć osób podejrzanych o oszustwa na szkodę kopalni Budryk. Trzy osoby to pracownicy średniego szczebla, dwie inne pracują w firmach zewnętrznych.

Sprawa ma związek z oszustwami, poświadczeniami nieprawdy przez co kopalnia a w konsekwencji Skarb Państwa stracili co najmniej 1,3 miliona złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: kopalnia

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: