RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBA rozbiło "hurtownię narkotyków"

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Narkotyki o wartości około miliona złotych wpadły w ręce funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego podczas zasadzki w podwarszawskiej miejscowości. Zatrzymano trzy osoby.

Na trop "hurtowni narkotyków" funkcjonariusze wpadli prowadząc śledztwo w sprawie grupy przestępczej, korumpującej urzędników państwowych - powiedział dyrektor gabinetu szefa CBA Tomasz Frątczak.

W mieszkaniu zatrzymanych funkcjonariusze zabezpieczyli ok. 5,5 kilograma czystej amfetaminy, kilkaset gramów kokainy, ponad 100 porcji haszyszu i ponad kilogram marihuany, setki tabletek extasy. W lokalu znaleziono też, min. setki torebek strunowych do porcjowania narkotyków, dziesiątki rękawiczek, kilka wag laboratoryjnych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: