RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cantoro zostaje w Wiśle

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Argentyńczyk Mauro Cantoro zostaje w krakowskiej Wiśle. 29-letni piłkarz przedłużył umowę z „Białą Gwiazdą” do 2009 roku.

Dotychczasowy kontrakt z pomocnikiem Wisły obowiązywał do czerwca. Negocjacje na temat przedłużenia umowy prowadzono przed zakończeniem rundy jesiennej. Teraz Cantoro z Argentyny przysłał faksem podpisany dokument.

29-letni Argentyńczyk w krakowskiej Wiśle gra od ponad 4 lat.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: