RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bytom: Zarzut dla wyrodnej matki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Znęcanie się nad własnym dzieckiem – taki zarzut usłyszała w bytomskiej prokuraturze matka 12-letniej Magdy. Dwa dni temu dziewczynka popełniła samobójstwo. W liście pożegnalnym napisała, że nie mogła dłużej znieść libacji alkoholowych matki i siostry.

Fakt rzeczywiście częstych libacji alkoholowych był formą znęcania się, przynajmniej psychicznego, nad dzieckiem – usłyszeliśmy w prokuraturze w Bytomiu. Matka Magdy nie przyznaje się do winy. Zastosowano wobec niej dozór policyjny.

Magda popełniła samobójstwo 12 maja nad ranem. Powiesiła się w czasie, kiedy w domu trwała alkoholowa libacja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: