Bytom: Tramwaj zderzył się z autobusem
Zderzenie tramwaju z autobusem w Bytomiu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Według relacji jednego z pasażerów, kierowca autobusu przejechał przez skrzyżowanie ulic Powstańców Warszawskich z Sądową na czerwonym świetle.